İskele Mah. Halil Aşkın Cad No:2/A Datça/MUĞLA +90 252 712 41 01 +90 532 396 41 05 info@istinatduvari.com

Jeo Taşıma geoteknik rapor örneği

Süresi doldu
Jeo Taşıma

Geoteknik Rapor Örneği

Örnek rapor Jeo Taşıma yazılımı tarafından otomatik üretilmiş bir rapordur. Rapor dosyası kullanıcı tarafından girilen bilgi ve yapılan analizlere göre otomatik üretilmiş ve üzerinde bir değişiklik yapılmamıştır.

Jeo taşıma yazılımı rapor dosyasının docx, pdf gibi farklı formatlarda kaydetmeye olanak vermektedir.

Kullanıcı Yorumları

Yazılımlarımızla ilgili kullanıcılarımızdan gelen yorumlar
 • Proteknik Sondaj Mühendislik

  Volkan YAZICI

  Jeo Taşıma yazılımı ile karmaşık hesaplamalarda ortaya çıkabilecek hataları tamamen ortadan kaldırdık ve zaman açısından büyük tasarruf sağladık. Bunun yanında bir parametre için birçok farklı hesaplama yöntemi kullanarak kıyaslama yapabiliyoruz. Program kullanımı sırasında gerek duyulan anlarda destek ekibinin hızlı dönüşü söz konusu. Severek kullandığımız bu programı sizlere de tavsiye ederiz.

 • İnşaat Mühendisi

  Hakan KANDEMİR

  Merhaba; programı almadan önce sitesinden demoyu indirip kurdum ve kullanımıyla ilgili videosunu adım adım takip ederek mesleki bilgilerimizide kattığımda ortaya güzel sonuçlar çıktı. Programın arayüzü gayet basit ve kullanışlı. Levent bey programın ulaşmasından sonra ilk yaptığınız uygulamayı ve veri raporunu inceleyerek sizin eksikliklerinizi ve yapmanız gerekenleri zaten adım adım söylüyor. Takıldığınız her noktada kendisine yazdığımda dönüş yapıyor ve zamanla bütün taşlar yerine oturuyor. Kendisine çok teşekkür ederim.

 • İnşaat Mühendisi

  Ulaş CEMGİL

  Basit,anlaşılır ve kullanımı rahat bir program. Arayüzü iyi tasarlanmış yormuyor program içinde gezinirken. Kullanıcılardan gelen farklı deneyimlerin ve sorunların paylaşıldığı bir forum sitesi olsa fena olmazdı aslında

 • İnşaat Mühendisi

  Salih TAŞYAKALI

  Program araştırması yapıyordum.Jeo taşımayı araştırdım ve Levent Bey ile görüştüm ve satın aldım. İyiki de almışım kendim elde yapmaya çalışıyordum kısa sürede bitirebiliyorum.Sıkıştığım zaman Levent Bey i arıyorum sağolsun ilgileniyor. Kendisi aynı zamandan programı güncelliyor ve geliştiriyor bu çok önemli.Tavsiye ediyorum

 • İnşaat Mühendisi

  Halil ATLI

  JeoCad yazılımı sayesinde, zemin kapasitesini, taşıma gücü değerlerini daha sağlıklı tespit edebiliyoruz. Raporlama konusundaki esneklik ayrıca bir kolaylik. Emeği geçen herkese teşekkürler.

 • Jeoloji Mühendisi

  Mehmet BEKTAŞ

  Çok güzel bir program geliştirmişsiniz. Hepsinden ziyade her programla ilgili aradığımızda yardımcı oluşunuz teknik anlatımınız için teşekkür ediyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum ve programı daha iyi geliştireceğinize her anlamda kolaylıklar katacağınıza canı gönülden inanıyorum.