İskele Mah. Halil Aşkın Cad No:2/A Datça/MUĞLA +90 252 712 41 01 +90 532 396 41 05 info@istinatduvari.com

Sıkça SorulanSorular

Yazılımlarınızda donanım kiliti (dongle) kullanılıyor mu, dongle için ek ücret ödüyormuyuz ?

Yazılımlarımızda donanım kiliti (dongle) kullanılmaktadır. Yapılan her satın alma için bir adet dongle ücretsiz verilmektedir

 

Yazılımlarınızı satın aldığımızda Lisans kartı veriyor musunuz ?

Evet, satın alma sonrası kullanıcılarımıza lisans kartları gönderilmektedir.

 

Yazılımlarınızı kullananları (referanslarınızı) öğrenebilir miyiz ?

Kullanıcılarımızın izni olmadan isimlerini web sitemizden yayınlamıyoruz ancak aşağıdaki adresten ülkemizde yazılımlarımızın kullanıldığı şehirleri ve bazı kurumsal referanslarımızı görebilirsiniz. Bulunduğunuz şehirdeki kullanıcılarımızın adını talep etmeniz halinde size bildirebiliriz.

Referanslar

 

Analiz sonuçlarınızın güvenirliğini nasıl kanıtlayabilirsiniz ?

Yazılımlarımızın analiz sonuçlarının karşılaştırmasını geoteknik yazılımlar konusunda Dünya genelinde tanınan ve çok sayıda kullanıcısı olan bir yazılım firmasına ait ürünlerle yapıyoruz. 

Yazılımlarımızın analiz motorunu temelini oluşturan iCad Konsol yazılımı ile ilgili firmanın konsol yazılımıyla yapılan statik analiz karşılaştırmasında sonuçlarda %99 un üzerinde bir eşleşme görülmektedir.

Talep etmeniz halinde ilgili firmanın adı ve yakın bir zaman içerisinde hazırlayacağımız bir analiz karşılaştırma belgesi size aktarılacaktır.

Ayrıca Prof. Mustafa DÜZGÜN'e ait "İstinat Duvarları Statik ve Dinamik Analizi" isimli kitabındaki sayısal örnekle yapılan karşılaştırmayı buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

Yazılmlarımızda kullandığımız teoriyi görüntülemek için Dökümantasyon

 

Yazılımlarınız rakip firmalardan üstünlükleri nelerdir ?

Yazılımlarımızın, rakip firmalara ait yazılımlara olan üstünlüğü kısa bir süre sonra buradan bildirilecektir.

 

 

Kredi kartı ile taksitli satın alma yapabilir miyiz ?

Evet, kredi kartınız ile sitemiz üzerinden taksitli online güvenli alışveriş yapabilirisiniz.

 

Hangi kredi kartlarına taksit yapıyorsunuz ?

Bonus, Maximum, Bank Asya ve Card Finans kredi kartlarına 9 aya varan taksitler yapabilirsiniz.

 

Satın alma sonrası yazılımlarınızı hemen kullanmaya başlayabilir miyiz ?

Yazılımlarımız donanım kiliti ile çalıştığı için donanım kiliti olmadan satın alma sonrası yazılımlarımızı çalıştıramazsınız. Donanım kilitleri, hafta içerisinde verilen siparişlerde 1-2 gün içerisinde müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

 

Yazılımlarınızın güncellemesini ne sıklıkta yapıyorsunuz ?

Yazılımlarımız sürekli güncellemekte ancak güncellemeler de belirli bir süre aralığı izlenmemektedir. Yazılımlarımızın güncelleme sıklığını ilgili yazılımın "Sürüm Notları" sayfasında görebilirsiniz.

Güncelleme öncesi yazılımlarımız beta kullanıcılarımıza gönderilmekte daha sonra gelen uyarılar dikkate alınarak stabil sürüm yayınlanmakta ayrıca kullanıcılarımızdan gelen istek ve uyarılarda kısa sürede dikkate alınarak yazılımlarımız güncellenmektedir.

Yazılımlarımızın güncellemesinde henüz kullanıcılarımız paylaşmadığımız bir yol haritası takip edilmektedir. Yol haritamızda yazılımlarımıza bir sonraki versiyonunda ekleyeceğimiz özellikler bulunmaktadır.